Online consumer electronics auctions

Below you will find, from various auctioneers, an overview of online consumer electronics auctions relating to estates offered by the curator. Here, you will also find online consumer electronics auctions not relating to any bankruptcy.

22 auctions found.
 2 - 2

Verzamelveiling van verschillende goederen, week 4. \u003cbr\u003e\nJe kunt jouw kavels verkopen op deze wekelijkse veiling via www.veilenmettroostwijk.nl

Location:
Amsterdam
Auctioneer:
Auction closes in:

Online veiling van machines, retourgoederen en restpartijen

Location:
Harlingen
Auctioneer:
Auction closes in:

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling o.a.: Design keukens | Brandwerende handschoenen | Dekbedden | Padelsets | Elektrische tandenborstels | Dierkussens | Damestassen | Laptophouders | Disc Swing | Veiligheidsbrillen | Handgereedschap | Kussens | Theedoeken | Washandjes etc. *Attentie: bezichtiging is mogelijk in overleg op afspraak via info@proveiling.nl

Location:
Someren
Auctioneer:
Auction closes in:

Online verzamelveiling van diverse goederen afkomstig uit faillissementen te Loon op Zand.

Location:
Loon op Zand
Auctioneer:
Auction closes in:

RF en CE test en meetinstrumenten, drone antenne productielijn, gereedschappen en materialen

Location:
Dronten
Auctioneer:
Auction closes in:

Online faillissementsveiling in opdracht van de heer mr B. van Leeuwen van VLDW Advocaten te Goes in zijn hoedanigheid van curator. Verkocht wordt de activa afkomstig uit het faillissement Leo Interieurontwerp B.V. te Goes.

Location:
Goes
Auctioneer:
Auction closes in:

Online veiling van IT apparatuur, Apple en overige smart-apparatuur

Location:
Den Dolder
Auctioneer:
Auction opens in:
 2 - 2

Follow the latest news and insolvencies via Twitter
Follow the latest news and insolvencies via Facebook
Free news, auctions and bankruptcies on your website