Actuele informatie over faillissementen en surseances

 

Online consumer electronics auctions

Below you will find, from various auctioneers, an overview of online consumer electronics auctions relating to estates offered by the curator. Here, you will also find online consumer electronics auctions not relating to any bankruptcy.

 
 

Filters:  

25 auctions found.
 2 - 2 

Location:
Loon op Zand 
Auctioneer:
Troostwijk Auctions - Veilingen 
Auction closes in:

Online veiling van computers, tablets, desktops, laptops, smartphones en accessories

Location:
Loon op Zand 
Auctioneer:
Troostwijk Auctions - Veilingen 
Auction closes in:

Online veiling van handelsvoorraden afkomstig uit het faillissement Grower Connect B.V. te Aalsmeer, thans opgeslagen te Oisterwijk; waaronder binnenpotten voor planten, wonen, interieur en tuin; magazijn, logistiek en verpakking voor tuinbedrijven en landbouwbedrijven; (hand)gereedschappen voor bouw, industrie en techniek; werkhandschoenen; groot en klein keukenapparatuur; kantoor, retail, consumentengoederen en retourgoederen.

Location:
Aalsmeer 
Auctioneer:
Troostwijk Auctions - Veilingen 
Auction closes in:

Online faillissementsveiling in opdracht van de heer mr J.A. van der Meer van Turnaround Advocaten te Utrecht in zijn hoedanigheid van curator. Verkocht wordt de activa afkomstig uit het faillissement van Zonmaat BV te Nieuwegein.

Location:
Nieuwegein 
Auctioneer:
Troostwijk Auctions - Veilingen 
Auction closes in:

Verzamelveiling van verschillende goederen, week 4. \u003cbr\u003e\nJe kunt jouw kavels verkopen op deze wekelijkse veiling via www.veilenmettroostwijk.nl

Location:
Amsterdam 
Auctioneer:
Troostwijk Auctions - Veilingen 
Auction closes in:

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling o.a.: Design keukens | Brandwerende handschoenen | Dekbedden | Padelsets | Elektrische tandenborstels | Dierkussens | Damestassen | Laptophouders | Disc Swing | Veiligheidsbrillen | Handgereedschap | Kussens | Theedoeken | Washandjes etc. *Attentie: bezichtiging is mogelijk in overleg op afspraak via info@proveiling.nl

Location:
Someren 
Auctioneer:
ProVeiling 
Auction closes in:

Online verzamelveiling van diverse goederen afkomstig uit faillissementen te Loon op Zand.

Location:
Loon op Zand 
Auctioneer:
Troostwijk Auctions - Veilingen 
Auction closes in:

RF en CE test en meetinstrumenten, drone antenne productielijn, gereedschappen en materialen

Location:
Dronten 
Auctioneer:
Troostwijk Auctions - Veilingen 
Auction closes in:

Online faillissementsveiling in opdracht van de heer mr B. van Leeuwen van VLDW Advocaten te Goes in zijn hoedanigheid van curator. Verkocht wordt de activa afkomstig uit het faillissement Leo Interieurontwerp B.V. te Goes.

Location:
Goes 
Auctioneer:
Troostwijk Auctions - Veilingen 
Auction closes in:

Online veiling van IT apparatuur, Apple en overige smart-apparatuur

Location:
Den Dolder 
Auctioneer:
Troostwijk Auctions - Veilingen 
Auction opens in:
 2 - 2 

Follow the latest news and insolvencies via Twitter
Follow the latest news and insolvencies via Facebook
Free news, auctions and bankruptcies on your website
  • Binq Media B.V., Media Park, Locatie Heideheuvel H1, Mart Smeetslaan 1, 1217 ZE Hilversum, The Netherlands