Online consumer electronics auctions
Below you will find, from various auctioneers, an overview of online consumer electronics auctions relating to estates offered by the curator. Here, you will also find online consumer electronics auctions not relating to any bankruptcy.
25 auctions found.
Online veiling van machines, retourgoederen en restpartijen
Auctioneer:
In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling o.a.: Design keukens | Brandwerende handschoenen | Dekbedden | Padelsets | Elektrische tandenborstels | Dierkussens | Damestassen | Laptophouders | Disc Swing | Veiligheidsbrillen | Handgereedschap | Kussens | Theedoeken | Washandjes etc. *Attentie: bezichtiging is mogelijk in overleg op afspraak via info@proveiling.nl
Auctioneer:
In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling o.a.: Meopta vergroter | Zaklampen | Bosch espressomachine | Platenspeler | Smartwatches | Pioneer dvd-speler | Samsung dvd speler | Blokker magnetron | Naaimachine | Russel hobbs koffiezetmachine met glazen kan | Multi fryer etc. *Bezichtiging is mogelijk op afspraak via info@proveiling.nl *Attentie: het betreft hier een verzendveiling, kosten voor verzending zijn €10,00 per kavel. (incl. BTW).
Online verzamelveiling van diverse goederen afkomstig uit faillissementen te Loon op Zand.
Auctioneer:
RF en CE test en meetinstrumenten, drone antenne productielijn, gereedschappen en materialen
Auctioneer:
Online faillissementsveiling in opdracht van de heer mr B. van Leeuwen van VLDW Advocaten te Goes in zijn hoedanigheid van curator. Verkocht wordt de activa afkomstig uit het faillissement Leo Interieurontwerp B.V. te Goes.
Auctioneer:
Online veiling van keukens, sanitair, partijhandel en magazijnopruiming
Auctioneer:
In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling o.a.: PillowUp - Traagschuimkussen 60x40cm | Excellent Electrics Chocoladefontein 65w – Bruin | Wool Blend Ski sokken maat 43-46 - 4 paar | Disney Yoghurt/soup beaker | EnerPlex Zwangerschapskussen - 137cm | Desire Satisfyer Gold | Cirrus Wave Styler etc.Attentie: het betreft hier een verzendveiling, kosten binnen NL € 9.95 per kavel of € 14.95 per order.
Online veiling van IT apparatuur, Apple en overige smart-apparatuur
Auctioneer: