Online consumer electronics auctions
Below you will find, from various auctioneers, an overview of online consumer electronics auctions relating to estates offered by the curator. Here, you will also find online consumer electronics auctions not relating to any bankruptcy.
22 auctions found.
Verzamelveiling van verschillende goederen, week 4. \u003cbr\u003e\nJe kunt jouw kavels verkopen op deze wekelijkse veiling via www.veilenmettroostwijk.nl
Auctioneer:
Online veiling van machines, retourgoederen en restpartijen
Auctioneer:
In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling o.a.: Design keukens | Brandwerende handschoenen | Dekbedden | Padelsets | Elektrische tandenborstels | Dierkussens | Damestassen | Laptophouders | Disc Swing | Veiligheidsbrillen | Handgereedschap | Kussens | Theedoeken | Washandjes etc. *Attentie: bezichtiging is mogelijk in overleg op afspraak via info@proveiling.nl
Online verzamelveiling van diverse goederen afkomstig uit faillissementen te Loon op Zand.
Auctioneer:
RF en CE test en meetinstrumenten, drone antenne productielijn, gereedschappen en materialen
Auctioneer:
Online faillissementsveiling in opdracht van de heer mr B. van Leeuwen van VLDW Advocaten te Goes in zijn hoedanigheid van curator. Verkocht wordt de activa afkomstig uit het faillissement Leo Interieurontwerp B.V. te Goes.
Auctioneer:
Online veiling van IT apparatuur, Apple en overige smart-apparatuur
Auctioneer: