Online miscellaneous auctions of Nedveiling

Below you will find, from Nedveiling, an overview of online miscellaneous auctions relating to estates offered by the curator. Here, you will also find online miscellaneous auctions not relating to any bankruptcy.

6 auctions found.

In deze veiling bieden wij aan diverse kavels aan

Location:
Denderleeuw
Auctioneer:
Nedveiling
Auction closes in:

Location:
Denderleeuw
Auctioneer:
Nedveiling
Auction closes in:

In deze veiling bieden wij diverse goederen aan. In bijgaande veiling bieden magazijn restanten ondergoed en overig aan tegen zeer scherpe prijzenOphalen op een andere dag kan uitsluitend na tijdige betaling en telefonisch overleg 06 449 06 448

Location:
s-heerenberg
Auctioneer:
Nedveiling
Auction closes in:

Diverse veiling ValkenswaardIn deze veiling bieden we diverse consumentengoederen aan.Let op. Ophalen in de avondVerzenden is mogelijk maar Sinterklaas cadeaus kunnen niet voor 5 december geleverd worden.

Location:
Valkenswaard
Auctioneer:
Nedveiling
Auction closes in:

Diverse veiling HultenIn deze veiling bieden we diverse goederen aan.Ophalen op een andere dag ?  geen probleem? Het later ophalen van de gewonnen kavels kan op afspraak of een andere dag/datum wanneer er weer een uitleverdag is op dezelfde locatie.Voor locatie Hulten kan u contact opnemen met Rob: 06-12823679.De factuur dient dan wel per bank betaald te zijn voor de eigenlijke afhaaldag. Kijk op de website voor de afhaaldatums.

Location:
Hulten
Auctioneer:
Nedveiling
Auction closes in:

Inbrengveiling Hulten.Als particulier of bedrijf kunt u overtollige spullen en producten inbrengen in onze inbrengveiling. Dit is een uitstekende manier om uw ongewenste of overtollige goederen te verkopen en er nog geld aan te verdienen ook.In onze inbrengveiling is er ruimte voor diverse soorten goederen, van kleding en speelgoed tot gereedschappen en elektronica. Of het nu gaat om grote partijen of individuele items, alles is welkom. Wij bieden onze klanten een uitgebreid en gevarieerd aanbod van producten en doen ons best om de hoogste prijzen te realiseren.Ons team van ervaren veilingmeesters zorgt ervoor dat uw producten op een professionele manier worden gepresenteerd aan potentiële kopers, zodat kopers weten wat ze kunnen verwachten en u een eerlijke prijs krijgt voor uw inbreng.Onze inbrengveiling biedt particulieren en bedrijven de mogelijkheid om op een gemakkelijke en veilige manier producten te verkopen en te kopen. En als u op zoek bent naar een specifiek item, dan is de kans groot dat u het bij ons kunt vinden.Dus als u nog ongebruikte of ongewenste spullen heeft liggen, overweeg dan om ze in te brengen in onze veiling. Het is een snelle en effectieve manier om van uw goederen af te komen en er nog iets aan te verdienen ook.Ophalen op een andere dag ? Het later ophalen van de gewonnen kavels kan op een andere dag/datum wanneer er weer een uit lever dag is op dezelfde locatie.

Location:
Hulten
Auctioneer:
Nedveiling
Auction closes in:
Send me an e-mail as soon as new online auctions are known.

Follow the latest news and insolvencies via Twitter
Follow the latest news and insolvencies via Facebook
Free news, auctions and bankruptcies on your website