Online consumer electronics auctions of ProVeiling

Below you will find, from ProVeiling, an overview of online consumer electronics auctions relating to estates offered by the curator. Here, you will also find online consumer electronics auctions not relating to any bankruptcy.

5 auctions found.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling o.a.: Design keukens | Brandwerende handschoenen | Dekbedden | Padelsets | Elektrische tandenborstels | Dierkussens | Damestassen | Laptophouders | Disc Swing | Veiligheidsbrillen | Handgereedschap | Kussens | Theedoeken | Washandjes etc. *Attentie: bezichtiging is mogelijk in overleg op afspraak via info@proveiling.nl

Location:
Someren
Auctioneer:
Auction closes in:

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling o.a.: Meopta vergroter | Zaklampen | Bosch espressomachine | Platenspeler | Smartwatches | Pioneer dvd-speler | Samsung dvd speler | Blokker magnetron | Naaimachine | Russel hobbs koffiezetmachine met glazen kan | Multi fryer etc. *Bezichtiging is mogelijk op afspraak via info@proveiling.nl *Attentie: het betreft hier een verzendveiling, kosten voor verzending zijn €10,00 per kavel. (incl. BTW).

Location:
Herkenbosch
Auctioneer:
Auction closes in:

Ten gevolge van het faillissement van “De Blokhutspecialist” te Zevenaar, veilt ProVeiling de voorraad van dit bedrijf. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: HYSTER elektrische heftruck | magazijnstelling | SolidHub elektrische palletwagen HWE15 | Modulaire rollenbaan | Makita Radiaal afkortzaag LS1019L | Vema zaagtafel | Palletstelling | COMBILIFT Vorkheftruck | Evoca Necta Koffieautomaat (bonen + instant) Solista | SCM Verticale lintzaag SC 800 | HPT Vacumobil Mobiele ontstoffer EA 200 | H&H eetkamerstoelen | salontafels | eettafels | decoratie | Iiyama G-Master monitoren | scheidingswanden | roomdivider | Ergonomische bureaustoelen | HP Color LaserJet Pro Multifunctionele printer | Jalouziedeurkasten | 2-zits bank | kasten | Salora televisies | werkkleding | Bergh inbraakwerende kluis etc.*Attentie: er zijn vandaag 17-01 extra kavels aan deze veiling toegevoegd!

Location:
Zevenaar
Auctioneer:
Auction closes in:

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling o.a.: NIEUW – Siemens WG44G2ZONL – Stil, Slim en Superzuinig | NIEUW – Everglades EVWM71411AW – 7kg Wasmachine met Stoomfunctie | Prachtige Vintage Secretaire van Massief Hout – Tijdloze Klassieker met Karakter | IDEAL Papiervernietiger 2601 | REFURBISHED – Bosch WAU28R70NL Wasmachine 9kg – Krachtige Bosch Serie 6 Wasmachine (9 kg, 1400 rpm) I-DOS | REFURBISHED – Liebherr CTel 2131 Koel-vriescombinatie – 196 L | RVS Look, Zuinig & Betrouwbaar | REFURBISHED - Samsung WW70K5400WW AddWash Wasmachine 7 kg A+++ | Pallet ±40x Bestron Plafondventilator met Verlichting – Retourgoederen etc.*Attentie: bezichtiging is mogelijk op afspraak.

Location:
Herkenbosch
Auctioneer:
Auction closes in:

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling o.a.: PillowUp - Traagschuimkussen 60x40cm | Excellent Electrics Chocoladefontein 65w – Bruin | Wool Blend Ski sokken maat 43-46 - 4 paar | Disney Yoghurt/soup beaker | EnerPlex Zwangerschapskussen - 137cm | Desire Satisfyer Gold | Cirrus Wave Styler etc.Attentie: het betreft hier een verzendveiling, kosten binnen NL € 9.95 per kavel of € 14.95 per order.

Location:

Auctioneer:
Auction closes in:
Send me an e-mail as soon as new online auctions are known.

Follow the latest news and insolvencies via Twitter
Follow the latest news and insolvencies via Facebook
Free news, auctions and bankruptcies on your website