Procédures collectives et ventes aux enchères

 

Het Raethuys BV van Richard Grevinga failliet

Source: Misset   |  2 février 2011
De rechtbank van Middelburg heeft vanochtend Het Raethuys BV in Helmond van ondernemer Richard Grevinga failliet verklaard. Het faillissement betreft hotel Het Reathuys in Tholen en een huurcontract van Stadshotel Jeroen Bosch in ’s Hertogenbosch.
Het faillissement wordt bevestigd door de woordvoerder van Rechtbank Middelburg. Als curator is meester Van Leeuwen van Van Leeuwen & De Waard Advocaten in Goes aangesteld.

Richard Grevinga laat weten dat zijn groep momenteel geen horecabedrijven meer in portefeuille heeft. Een jaar geleden bezat Grevinga nog vijf zaken waaronder het bekende restaurant Linnen in Oisterwijk.

Lire l'article complet


Suivre les dernières actualités et procédures collectives via Twitter
Suivre les dernières actualités et procédures collectives via Facebook
  • Binq Media B.V., Media Park, Locatie Heideheuvel H1, Mart Smeetslaan 1, 1217 ZE Hilversum, Pays-Bas